AUTOLAWETA – AUTOSTRADA A1, AUTOSTRADA A2,

AUTOLAWETA – STRYKÓW, KUTNO, ŁOWICZ, PIĄTEK, EMILIA, KONIN

Oferujemy profesjonalne usługi transportowe AUTOLAWETĄ na terenie całej Polski.

Specjalizujemy się w transporcie: samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, autobusów, maszyn rolniczych ….

Serdecznie zapraszamy do współpracy instytucje oraz osoby indywidualne.

NAJLEPSI W BRANŻY – Warto nam zaufać !!!

 

Autolaweta – pomoc na audostradzie

 

Miałeś wypadek? Zepsuł Ci się samochód na autostradzie? Skorzystaj z natychmiastowej pomocy profesjonalnej usługi autolawety firmy Potakowski. Pomagamy w każdej sytuacji na drodze. Dzwoniąc do nas masz pewność, że:

 

odholujemy Twój pojazd we wskazane bezpieczne miejsce

pomożemy w naprawie samochodu na miejscu

przewieziemy Ciebie i Twój bagaż

 

Profesjonalne autolawety i nasze doświadczenie w holowaniu pojazdów, pozwala nam na pomoc w niemal każdym przypadku. Dzięki posiadaniu pojazdów do holowania prawie każdego rodzaju pojazdów, możesz mieć pewność, że będziemy w stanie Ci pomóc!

 

Autolawety przystosowane do każdego holowania

 
 

Aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów, mamy w posiadaniu pojazdu mogące zapewnić sprawne i szybkie holowanie pojazdów

 

osobowych

z napędem na cztery koła

dostawczych

ciężarowych

maszyn rolniczych i budowlanych

 

Bardzo ważne jest, aby w momencie telefonu do pomocy drogowej, dokładnie podać miejsce w którym się znajdujemy. Określając swoja pozycję poprzez np. sprawdzenie opisu na słupku znajdującym się przy drodze, ułatwiasz i tym samym przyspieszasz czas przyjazdu pomocy drogowej. Auto pomoc Potakowski, zapewnia po pierwsze bezpieczeństwo i jak najbardziej dogodne warunki pomocy drogowej. W ramach potrzeb, pomagamy w organizacji samochodu zastępczego, noclegu, a także dzięki posiadaniu własnego warsztatu samochodowego – fachowej naprawy Twojego pojazdu. Jeśli potrzebujesz natychmiastowej sprawdzonej pomocy drogowej albo holowania, nie czekaj, zadzwoń do Nas!